Nasi Partnerzy; kocyki dla dzieci/busy do Niemiec/Polska baza firm

Coworking - wirtualne biura

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, właścicielem własnej firmy? Wykorzystaj nowoczesne rozwiązanie jakim jest coworking.
Biuro coworkingowe to przestrzeń, w której wynajmujesz biurko. Dzięki temu nie ponosisz wysokich kosztów za wynajem całego biura i płacisz tylko za to, co rzeczywiście jest Ci potrzebne. Oczywiście, że biurko to nie wszystko! Do Twojej dyspozycji jest całe ergonomiczne stanowisko pracy. Wybierając coworking, korzystasz z profesjonalnych urządzeń biurowych, sali konferencyjnej, a także umeblowanej strefy relaksu, w której znajdziesz fotel wiszący, różne gry i tablicę, które pozwolą Ci odpocząć w twórczej atmosferze. Pracując w coworkingu, poznajesz nowych ludzi, równie twórczych i ambitnych jak Ty.
Wejdź na stronę internetową i poznaj naszą ofertę! Czekają na Ciebie biura prywatne, „hotdeski” oraz wirtualne biuro. Wiemy, jak ważna jest ergonomia pracy, dlatego stworzyliśmy przestrzeń, która jest funkcjonalna. Przyjdź do nas, rozsiądź się w fotelu rozkładanym i wybierz biurko. Pamiętaj, że miejsc w coworkingu jest coraz mniej! Zapraszamy już dziś!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Dane firmy:

  • Nazwa firmy:: Coworkings.pl
  • Miasto:: Kraków
  • Ulica i nr :: Aleja Pokoju 1a
  • Województwo:: Małopolskie
  • Ocena:

    Ocena: 3.4/10 (18 głosów)

Statystyki: