Nasi Partnerzy; /Polska baza firm

Ekologika - maszyny do kleju

Grupa Ekologika interesuje się dostosowaniem maszyn, produktów jak i również rozwiązań mechanicznych do nakładania klejów stosowanych w czasie produkcji przemysłowej.
Nasza marka skierowana jest do każdej firmy, korporacji jak i rzemieślników, którzy zajmują się produkowaniem elementów klejonych np. : drzwi, wszelkiego rodzaju płyty warstwowe, panele SIP, panele na podłogi, klejonki konstrukcyjne, tabliczki, wyroby z granulatów gumowych, z użyciem trocin oraz włókien drzewnych jak i wszelkich wyrobów produkowanych z użyciem procesu klejenia. Naszym najbardziej istotnym celem jest automatyzacja procesu klejenia, z użyciem której mogą Państwo usprawnić proces produkowania, a w efekcie zminimalizować jego koszty i poprawić jakość swoich wyrobów.
Proponujemy maszyny do aplikowania klejów poliuretanowych, melaminowych, mocznikowych i innych. Produkty wykonujemy na zamówienie, z szczególnym uwzględnieniem Waszych wymagań i potrzeb działania. Zajmujemy się konstruowaniem, stworzeniem, przystosowaniem i naprawą maszyn do kleju.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Dane firmy:

  • Nazwa firmy:: Ekologika
  • Miasto:: Bielsko-Biała
  • Województwo:: Śląskie
  • Ocena:

    Ocena: 7.0/10 (1 głos)

Statystyki: